Parcella për biznes dhe banim në Veternik - N.SH..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella për biznes dhe banim në Vernik.
Parcella ndodhet në afërsi të "Piceria Aroma".

Sipërfaqja e parcellës është 15 ari dhe ka pozitë shumë të mirë.
Lokacioni më i bukur në lagje dhe me një qasje të shkëlqyeshme në të gjitha anët.

Cmimi i parcellës është 37,000 euro/ari.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim