Parcella për ndërtime të larta në Veternik

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli me lokacion në Veternik afër servisit të Peugeot ( afër ish restaurant Bajgora ).

Trualli ka sipërfaqe prej 4.8 Ari.
Ka komplet infrastrukturën e nevojshme për banim dhe është pranë rrugës.

Sipas planit urbanistik parashihet ndertim i lartë në komplet këtë pjesë.

Sipas nevojës/kerkesës mund te shtohen deri në 42.00 Ari po në atë pjesë për ndertime të larta.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim