Parcella te Qendra e panaireve nga NSH.AKS AGENCY

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella te qendra e panaireve ne Prishtinë,
Parcella ka siperfaqe prej 40 ari dhe ka gjerësi në rrugë 45 m2.
Dokumentacioni i parcelles ne rregull , perkthimi menjihere.j Qmimi i parcelles i volitshem.
Per vendndodhjen e parcelles po ju japim ortofoton KGP.
Ju mirpresim per marrveshje eventuale.
NSH. "AKS AGENCY"
e-mail aks-agency@hotmail.com
Nr. tel. 044 361 089 ose 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim