Parcellat afer lagjes Marigona

Shitet nga: AKS-AGENCY 24 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten dy parcella pertej lagjes Marigona 1 , rrugaper Graqanice.
Rruga per ne parccella eshte te restoran "Bellvedere" Kthesa djathtas.
Lokacioni i parcellave eshte i urbanizuar dhe posedon infrastrukturen e nevojshme.
Parvellat kan siperfaqe 2 x 4.55 ari.
Parcellat jane te kompletuara me dokumentacion te nevojshem dhe perkthimi behet menjihere.
Qmim i pparcellave eshte 9800 euro ari.
Lokacionin e parvellave po ju paraqesim me ortofoto.
Me respekt
NSH."AKS AGENCY"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim