Pllac me qera ne Prishtine

Shitet nga: mentor 07 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshoh pllacin me qera esht afer 11 ari e ka kabina per autolarje dhe nje garazh montazhni te ndrequra ne mnyr profesionale esht me kry ne osfallt ne magjistralen prishtin mitrovic esht shum ne vend te mir ju pres te me thirrni ne nr ose te vini ta vizitoni e ta shikoni pllacin nga afer per qmim meremi vesh por nuk esht qmim i shtrejt edhe pse esht ne vend shum te mir ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim