Pllac ne Zllatar

Shitet nga: Visar 25 Jan 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Adresa: Zllatar - Mati 3
Sipërfaqe: 552 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shiten 5.52 ari truall ne Zllatar, 4 km nga Rrethi i Spitalit, 100 m nga Villa Panorama. Cmimi eshte 40,000 euro per pllac dhe eshte i negocueshem. Trualli ndodhet mbrenda zones se pare urbanistike dhe e perfshire ne planin Urbanistik te Prishtines per banim individual. Ekziston mundesia e shitjes e gjithsej 32 ari parcelle.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim