Pllac per shitje 5ari-

Shitet nga: Agi 26 Jan 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shes pllacin me siperfaqe prej 5 ari bruto,ne periferi te prishtines,mbrapa lagjes Marigona 1 dhe lagjes 0138 nja 300m.
Ka siperfaqe katerkendshe me mbi 16m skaj rruges.Rruga eshte e shtruar me zhavorr.Eshte prone e imja personale dhe i posedoj dokumentet e nevojshme.Bartja e pronesise behet te NOTERI per nje kohe te shkurte.
Çmimi i trollit eshte 67000 euro dhe eshte ne zbritje nga 75000 euro. Bajme edhe nderrim me veture dhe te tjerat i kompenson me te holla.
Te interesuarit mund te lajmerohen ne tel.
044/168-074 dhe 049/168-074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim