Pllac prej 8 ari ne vranidoll

Shitet nga: xxxx 16 Qer 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR   3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
urgjent shes pllacin prej 8 ari qe gjendet buz asfalltit ne km e dhjete prishtine - podujev ne fshatin vranidoll .
Ballina e pllacit eshte 24 metra ne rruge te asfaltuar , uji dhe rryma gjinden ne pllac . qmimi 4100 euro per ari .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim