Pllac tok ara

Shitet nga: Bejta 31 Gsh 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
*shes parcellen prej 10 ari
*parcellat jane te ndara nga 5 ari
*me dokomentacino ne rregullt bartja behet mbrenda dites
*qmimi i arsyshem pres blers serioz
*3100 € per ari
*parcellat gjenden ne mes te llapllaselles dhe graqanicen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim