Pllaci 4 Ari.

Shitet nga: Petrit Riza 29 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes pllacin 4 ari. E rexhistruar ne kataster. Ka kanalizimin, ujin dhe rrymen. Gjindet afer rezidences Marigona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim