Pllaci 5 ari ne Hajvali

Shitet nga: Driton 16 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 750 EUR

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet pllaci 5 ari ne Hajvali.
Pllaci eshte ne forme te kendrejt, i ngjitur me qasje ne rruge te lagjes. Posedoj te gjitha dokumentacionet e rregullta dhe me kataster, eshte ne emer timin, leje per kyqje ne Uje-kanalizim, rryme, etj.

Pranoj ndrrim/kompenzim me banes ne Prishtine.

google maps link
https://goo.gl/maps/ys6QbT4k1Lu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim