Pllaci 50 ari

Shitet nga: muhamet 07 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten 50 ari afer shushices dhe gushterices 600 metra prej rruges kryesore me rrug shtetrore asht buz rruge gjersija 65 metra asht e mjellne me grur e pares klas ven shum i bukur per te gjitha kulturat menji qmim te lir 220 per ari perkthimi menjiher ska hipotek ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim