Pllaci ne Sofali

Shitet nga: Blerim 08 Qer 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Pllaci ne Sofali me siperfaqe 4.33 ari
Pllaci eshte me infrastruktur te plote dhe leje ndertimi dhe eshte rreth 400 metra larg shkolles normale dhe ka dalje ne rruge kryesore


Per me teper kontaktoni ne numrat e telefonit

044 287 767
044 168 722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim