Pllaci ne cagllavice Kopjoje kete numer 42.61075..

Shitet nga: Naim 27 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 5.5ari ne Cagllavice afer Autosallonit Endriti .Trualli ka infrastrukture te plote(rruge,uje kanalizim), rruge 8 metra te gjere,vend ideal per banim ,ka mundesi edhe ndrrimi me ndonje banese ne Prishtine.I gjithe dokumentacioni eshte ne gjendje te rregullt ne emer timin personal keshtu qe mund te behet bartja mbrenda dite.Per cdo info shtese mos hesitoni kontaktoni ne tel ose email snaim@hotmail.com

Kopjoje kete numer 42.610755, 21.133906 e qet ne google map dhe e sheh sakt lokacionin ku gjendet trolli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim