Pllaci ne lagjen Marigona3

Shitet nga: flora 07 Gsh 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Adresa: te fusha e gollfit
Sipërfaqe: 4.5 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truallin prej 4.5 ari ne Lagjen Marigona3 me infrastrukture te plote pozite te mire me leje ndertimi per banim dhe afarizem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim