Pllaci perballe AUK ut Germi

Shitet nga: Besim 13 Qer 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Perballe AUK-ut, te Germia
Sipërfaqe: 378 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet pllaci me siperfaqe 378 m2, lagjja e urbanizuar dhe me leje ndertimi perballe AUK-ut, parku i Germise.
Pozite shume atraktive dhe cmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim