Pllaci te Germia perballe AUK ut

Shitet nga: Besim Morina 13 Qer 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pllaci ka pozite atraktive, gjendet ne pjesen me te larte te lagjes perballe AUK-ut, kufizohet me hapsiren e rrethuar nga kompania Buqaj dhe ka 378 m2.
Zone e urbanizuar, vendbanim, rryme, uje, kanalizim dhe rruge.
Cmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim