Pllaci te Lagj'ja NIC

Shitet nga: Pllaci te Lagja "NIC" 26 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Adresa: Cagllavice/Veternik - Te Lagja NIC
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet toka/pllaci prapa Lagjes "NIC-i".

Pronari eshte shqiptar dhe posedon Fleten Poseduese (dokumentacionin).

Pllaci ka komplet infrastrukturen percjellese dhe eshte e urbanizuar.

Ka hyrje tek "Fortesa" dhe tek "Gorenja"

Cmimi per 1 ari kushton 16,000 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim