Prona ne Bregu i diellit vizavi SHF Ismail

Shitet nga: DTM 03 Shk 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

SHITET PRONA PRISHTINE Bregu i Diellit perball SH.F Ismail Qemaili

-PRONA
-650m2 Hapesire afariste e leshuar me qira +150m2 teras
-Trualli gjithsejt 5-ari
Cmimi 1.200.000€

049/ 141 - 142

Adresa: Aktash 1 Nr88
Rruga Enver Maloku
Perball shkolles Ismail Qemajli
(Lokali Lusterave me komplet prone)
(Ngjitur me lemon tree dhe bukatore)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim