Pula-Zogje

Shitet nga: Mumin 21 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Pula-Zogje new hamshair

5 Pula dhe 1 Gjel 7 mujsh 110 Euro i pa diskutushem poshtu mundeni kontaktoni ne web faqen ne FB ferma zogu-------------------------------


044555535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim