Qendra Rekreative sportive AS në shtije

Shitet nga: veli blakcori 16 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bardhosh, Prishtine
Komuna: Prishtinë
Qendra Rekreative sportive AS me seli ne afersi te Prishtines, veprimtarine e vet sportive e ka zhvilluar qe nga viti 2003, qendra eshte e vendosur ne nje lokacion me siperfaqe prej 45 ari.

• Qendra disponon : nje fushe futbolli te vogel e cila eshte e mbuluar me konstruksion te celikte dhe anesore prej paneli. Dimesionet e salles jane me gjatesi prej 50 metra kurse gjersia 28 metra.

• Fusha e Tenisit dhe fusha e basketbollit me dimensione standarde, te pambuluara

• Qendra disponon edhe nje kafeteri me te gjitha objektet percjellese prej 150 m2

•Gjithashtu ne kuader te qendres jane edhe 150 m2 lokal per banim krejtesisht e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim