SERA TE MADHESIVE NGA 1 NE 50 ari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: sera 18 Qer 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme shitjen dhe montimin e Serava te ndryshme bujqesore me cilesin dhe QMIMET me te mira ne treg.
Kemi staf te profesional te pajisur me njohuri per qdo lloj ndertimi te serave.
Marrim edhe mjete bujqesore dhe vetura si kompenzim.
Punet i kryejme ne menyre profesionale me qmimet me te lira ne treg,ne kohe rekorde
Poashtu ofrojme trajnime (sherbime) falas si si duhet mbjellur dhe trajtuar
produktet e ndryshme te serave ne bashkepunim me shume OJQ vendore dhe nderkombetare

Tel. 045-405-211
Berisha Construction

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim