SHESË 3 troje nga 3 ari dhe 1 troll 3, 71 m katror

Shitet nga: Skender Jashari 14 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Adresa: Mati 2
Sipërfaqe: 1300 m2
Për vendbanimin: Ujë
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit:
Shese katër (4) troje ne fillim te lagjes Matiqan. Trojet jane 3 troje nga 3 ari dhe nje truall 3 ari e 71m. Trojet janë në një parcelë. Kanë qaje në kanalizim, ujesjellës, rrugë dhe rrymë. Trjet janë të përshtatshme per ndertim. Lagje e qete dhe shume e bukur per banues te rinje. Lagjëja quhet ELITA disa e quajnë LAGJËJA E DOKTORRVE. Qasja në rrugë asfalti 200-300 metra. Dokumentet rregullohen shpejte mbrenda 2 dite. Te interesuarit te lajmrohen ne telefon +46 44 21 32 11 (shtepi ne mbramje). +46 70 30 69 360 (celular) Suedi dhe ne posten elektronike| skender.jashari@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim