SHES 2 HEKTAR E 25 ARI AFER RRETHIT QAGLLAVIC

Shitet nga: Tomi 26 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qagllavic
Sipërfaqe: 225 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHES 2 HEKTAR E 25 ARI NE QAGLLAVIC AFER RRETHIT (ana e majt magjistrales Prishtine -Ferizaj).TOKA KA UJE ,RRYME,KANALIZIM,TELEFON,RRUGE E ASFALTUAR.TOKA KA DIMENSIONE ME GJERSI 80 METRA DHE 300 METRA GJATESI.TOKA ESHTE E PERSHTATSHME PER KLINIK,UNIVERZITET,QENDER SPORTIVE,FABRIK,ETJ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim