SHES 3 TOKA KAPT ME LAGJEN MARIGONA

Shitet nga: ARMEND 29 Nën 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: LAGJA MARIGONA PRISHTE
Komuna: Prishtinë
SHES 3 TOKA 2 JAN PERBALL NJERA TJETRES KAPT ME LAGJEN , RESIDENCEN ,MARIGONA 2 PERBALL NJANA TJETRES JAN KA 25 EKTER 2 TOKAT PER BALL QE GJITHSEJ I BJEN 50 EKTER, DHE NJEREN TE PRRUGA 7 EKTER EDHE KJO AFER REZIDENCES MARIGONA , TE INTERESUARIT MUJN MEM KONTAKTU NE KET NUMER TE TELEONIT 045 -515 -045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim