SHES 5 OSE 10 ARI TRUALL

Shitet nga: MUHAMET 21 Pri 06:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
SHES TRUALL NE BARDHOSH TE PRISHTINES.TRUALLI KA INFRASTRUKTUR TE PLOTE DHE DOKUMENTACION NE RREGULL.PERKTHIMI BEHET MENJEHER.PER INFORMATA TJERA NE 044333194
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim