SHES Dy Ari e Gjysë TRUALL, ne LAGJEN 038, në Pr.

Shitet nga: Rexhep 03 Mar 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR   40 000 EUR

Adresa: Veternik Lagjia 038
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
- SHES Dy Ari e gjysë (2.5 ARI) TRUALL ne LAGJEN 038 në VETERNIK
- Trualli ka tërë infrastrukturen komlete: Rrymen, Ujin, Kanalizimin...
- Trualli KA Rruge dhe Dokumentacioni eshte në rregull dhe perkthimi në emër të blerësit bëhet menjëhere. Çmimi i trollit 14.000 euro /1 ari X 2.5 ari = 35.000 euro....
Tel. 045 /283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim