SHES PARCELEN PREJ 5 ARI-PRISHTINE

Shitet nga: H.Muja 05 Tet 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
E shes parcelen me siperfaqe prej 5 ari bruto.Parcela ka forme katerkendeshi ku mbi 16m eshte skaj rruges , e cila rruge eshte e shtruar me zhavorr.
Parcela gjendet prapa lagjes Marigona 1 dhe lagjes 038 diku 200m.Eshte vend me perspektive.
Te gjitha dokumentet jane ne emer tim personal dhe te kompletuara.
Çmimi i parceles eshte me mareveshje..
Te interesuarit mund te lajmerohen ne
tel. 044/168-074 dhe
049/168-074

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim