SHES PES (5) ARI TRUALL ne LAGJEN KALABRIA (..

Shitet nga: Rexhep 22 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
- SHES PESË (5) ARI TRUALL ne LAGJEN KALABRIA (ish Emshir), ne Prishtinë. Afer Shkolles Fillore 7 Marsi,,
- Trualli kufizohet me dy rruge sepse eshte NE KENDIN E DY RRUGEVE TE SHTRUAR ME ASFALT (KUBEZA)... Trualli ka tërë infrastrukturen komlete: Rrymen, Ujin, Kanalizimin... Dokumentacioni eshte i rregullt dhe perkthimi behet menjehere. Çmimi i trollit 18.000 euro /1 ari = 72.000 euro.... Tel. 045 /283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim