SHES PLLACIN NE HAJVALI

Shitet nga: Alban Bejta 15 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHITET PLLACI ME SIPERFAQE 6 ARI NE HAJVALI AFER ISH RESTAURANT ODA DHE AFER POMPES EXFIS. QMIMI I NEGOCIUSHEM PER TE INTERESUARIT TE LAJMEROHEN NE NR E TELEFONIT 044 238 289
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim