SHES Qenin Vuqjak

Shitet nga: SADRIA 03 Dhj 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtinë
Komuna: Prishtinë
Pershendetje te interesuarit ! Shes qenin tim Vuqjak qe e kam qe 3 vite ,arysye e shitjes eshte sepse tani nuk kam vend te mjaftueshem ta mbaj , jetoj ne Vranjefc, Qeni eshte ne gjendje te mire shendetsore , i fuqishem dhe i degjueshem, Andaj bej shitjen e tij me qmim te arsyeshem. andaj ftoj te interesuarit qe te me kontaktojne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim