SHES TOKEN PARCELEN PREJ 7.6 ARI DHE 8.4 ARI NDR..

Shitet nga: tosi 23 Krr 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
URGJENT!!!!!!!!! SHES TOKEN PARCELLEN PREJ 7.6ARI DHE 8.4 ARI
BOJ EDHE KOMPENZIM ME VETURE
TOKA KU GJINDEN KETO 2 PARCELLA ESHTE E PARCELIZUAR DHE KA RUGE PERMES ARES ME GJERESI 6 METRA SI DHE KA DALJE NE TE DY RRUGET KRYESORE NJERA NE MAGJISTRALEN QMI-LIPJAN DHE NE TJETREN RRUGE QMI- FERIZAJ
PARCELLA GJINDET AFER QMI MBRAPA OBJEKTIT LESNA
AFER PARCELLES DO MBAROHET RRETHI I AUTOSTRADES SHKUP PRISHTINE DHE MUND TE PERDORET PER SHUME BIZNESE
CMIMI ESHTE SHUME I LIRE

CMIMI PER ARI ATY RETH CILLET 5000 EURO NDERSA UNE E SHES VETEM PER 3500 EURO

044 331234 +37744 331234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim