SHES ose NDERROJ tok ne bregdet te shqipris ne T..

Shitet nga: malvini 12 Krr 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET
1100 m2 toke. brenda kesaj ka dhe 200m2 TRUALL DHE 65M2 NDERTESE.. toka me dokumente te rregullta dhe e trasheguar nga
gjyshi..vend i pershtatshem per ndertim...toka ndollet ngjitut me
KESHTJELLEN MARGARITA,...CMIMI 18 EURO m2 . Toka esht
rreth 1.5km larg nga b.deti -vi airore- dhe esht e pershtatshme per
shtepi.ose.....ndonje ndertim tj
Shitet ose ndrrohet me makin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim