SHITEN 5 ARI TRUALL NE KALABRI OSE KOMPENZIM ME..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ELF 21 Tet 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITEN OSE KOMPENZIM I MUNDSHEM, TRUALLI NE LAGJEN KALABRI (EMSHIR), TRUALLI KA 5 ARI DHE AFERSISHT ESHTE KATRORE ME DIMENSIONI QMIMI SIPAS MARRVESHJES. SHUME SHPEJT PRITET QE TE KET NDERTIM TE LART NE KETE TRUALL NDERTIMET JAN AFER 100M NGA PARCELLA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim