SHITEN 11.60 ARI TOKE NE MATIQAN PRISHTIN

Shitet nga: Afrim 24 Gsh 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Matiçan
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 11.60 ari toke ne lagjen e matiqanit e cila ka infrastrukture percjellse si rrugen e shtruar me kubza , kanalizimin, ujin dhe rrymen. Me dokumentacion te rregulltë . Pres bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim