SHITEN 29 ARI BERNIC

Shitet nga: PRIVAT 22 Krr 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITEN 29 ARI ME MUNDESI + 29 ARI NE MEXH ,, LOKACIONI NE BERNIC TE POSHTME AFER SHTEPIJAVE VEND IDEAL PER BANIM OSE PER TROJE , DIKU 400 METRA LARG ASFALLTIT ,, QMIMI SHUM I VOLITSHEM NE KRAHASIM ME MEXHENIKET , 3900 EURO ARI
DOKUMENTACIONI ESHT I REGULLT DHE I PLOTE , NUK ESHT HIPOTEK APO PENG .
PERKTHIMI APO BARTJA BEHET MENJEHER TE NOTERI ...


kerkoj ndjes nuk i pergjigjem mesazheve , emailit ------ vetem thirjev telefonike .. pres vetem bleres serioz

tel 044 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim