SHITEN 5 deri 10 ARI

Shitet nga: Ali 09 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Toka gjendet menjehere mbrapa MEDIKUS-it te fabrika e amortizatoreve dhe eshte me e lehte te merret leja e ndertimit pasi qe parcela gjindet ne teritorin e Graqanices.

QMIMI ME MARREVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim