SHITEN TROJE ME MADHESI TE NDRYSHME

Shitet nga: Prishtina Estate 06 Krr 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten troje me madhesi dhe qmime te ndryshme. Trojet jan me infrastrukture te plot , rryme, kanalizim, uje, ndriqim, internet, rruge etj... Trojet jan te parcelizuara ne 2.5 Ari, 3.2 Ari dhe 4.3 Ari...Trojet jan afer Lagjes 038, per me shume info ju lutemi na kontaktni ne Nr. tel, ose ne web faqen ....


www.prishtinaestate.com

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim