SHITEN TROJET NE SOFALI AFER PISHINES -"AKS AGEN..

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 06 Krr 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 troje në Sofali afër bazenit të Gërmisë në Prishtinë.
Njëri është 8 ari dhe tjetri 11.44ari.
Trojet kanë infrastrukturë komplete:
Rrugë, Ujë, Rrymë, Kanalizim edhe janë të urbanizume dhe me leje ndertimi.

Cmimi I truallit 8 ari = 22 mij euro per ari
Cmimi I truallit 11.44 ari = 16 mij euro per ari

Trojet mund te kompenzohen me një vlerë edhe me banese apo diqka tjeter sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim