SHITET. Toka 4 ARI në Gërmi

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet toka 4 ARI në Gërmi.
Toka është afër Bazenit të Gërmisë.
Toka e pozicionuar në vend të përshtatshëm për ndërtim dhe e pajisur me të gjithë infrastrukturën e nevojshme.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim