SHITET. Toka 7.2 ARI të ndara në dy parcela nga ..

Shitet nga: Pro Real Estate 03 Gsh 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet toka 7.2 ARI të ndara në dy parcela nga 3.6 ARI.
Toka gjendet në magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej rrethit të Çagllavicës.
Toka është 200m prapa AUTOSALLONIT “ ENDRITI “.
Toka është e pajisur me infrastrukturë dhe ka leje ndërtimi.

Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
pro-ks@hotmail.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim