SHITET EDHE BEJM NDRRIM ME TRUALL NE FERIZAJ

Shitet nga: Ramiz Islami 16 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Adresa: LAXHJA QENDRESA PAS OBJEKTIT GRANSTORJA
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
PLACI ESHTE ME DOKUMENTE NE EMER TE PRONARIT I CILI E SHET PER ME SHUM INFORMATA KENI EMAIL ADRESEN DHE NUMRI I TEL.0041762334077 MUND TE KONTAKTONI 24 OR NE DISPONIM OSE VIBER NE NUMER TE KOSOVES 045570592 JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim