SHITET OSE NDRROHET PARCELA-ME SHTEPI OSE BANES ..

Shitet nga: MEHMET SH.SHALA 13 Gsh 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES PARCELEN NE SIPERFAQE PREJ 27ari.PARCELA GJINDET NE MAGJISTRALEN PODUJEVE-PRIShTINE,GJEGJESISHT NE UDHEKRYQIN E SIBOVCIT ME KUNUSHEFCIN NGJITAS ME POMPEN E BENZINES *PATRONI*.KA GJERESI TE MJAFTUESHME dhe DALJE NE RRUGEN APO MAGJISTRALEN E PRISHTINES.QMIMI ESHTE SHUME I ARSYESHEM DHE ME MARREVESHTJE.ME NDERIME JU MIREPRESIM NE KETA NR.TE TEL~044224686 si dhe 049224686.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim