SHITET TOKA (EMSHIR)

Shitet nga: Gani 07 Gsh 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes token ne Emshir 4-5 ari apo me shume varesisht nga kerkesa.Toka gjindet 800 m larg Shkolles 7 Marsi Eshte prone ne emer te shqiptarit Toka ka kanalizimin,ujesjellsin,rrymen si dhe rrugen e shtruar ne kubeza Rruga e gjere 5metra.Ndertimi eshte i lejuar. Qmimi eshte cekur me lart por per bleres serioz mund ta diskutojme. .Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim