SHITET TOKA

Shitet nga: SHKELZEN 27 Tet 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: PRISHTINE - BARDHOSH
Sipërfaqe: 1550 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shitet toka me siperfaqe prej 1 hektar e 55 ari , toka eshte e pershtatshme per banim, dhe veprimtari te ndryshme biznesi , Toka gjindet menjeher mbi pompen e derivative Bingo Benz ne fshatin Bardhosh-Trude (komuna e Prishtines – kilometri i 5-te ne magjistralen Prishtine-Podujeve)
Per me shume informata lajmerohuni ne tel.
044 314 201.Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim