SHITET TOKA OSE NDROHET ME VETUR

Shitet nga: Digga 29 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Adresa: lagja e vneshtave
Sipërfaqe: 430 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka gjindet ne lagjen e vneshtave mi shkollen fillore xhavit ahmeti , jon 4.3 ari ka , asfalt ,ka tretuar per kembesor dhe ndriqimin e rruges uje dhe rrym te gjitha keto , qmimi i arsyshem 6700 euro ari . ju mirpresum mar edhe vetur kompenzim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim