SHITET TOKA PER SHUME VEPRIMTARI E NDRYSHME

Shitet nga: lim 21 Jan 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Adresa: lipjan
Sipërfaqe: 35000 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet toka prej 3.5 hektar ne gracke e cila ndodhet 1.5 km larg qendres se lipjanit e pershtatshme per shume veprimtari te ndryshme me dalje ne rrug kryesore me gjersi 70m dhe gjatesi 400m me infrastruktur te kompetuar dokumentacion i rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim