SHITET TROLLI NE ZONEN INDUSTRIALE PRISHTI-FERIZAJ

Shitet nga: Prishtina e Re Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: MAGJISTRALJA PRISHTIN-FERIZAJ KM6
Sipërfaqe: 10567 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHITET TROLLI NE ZONEN INDUSTRIALE PRISHTIN-FERIZAJ KILOMETRI 4 AFER AUTO LLAPIT ..
PARCELA ESHT PRON E SHIPTARIT DHE KA GJITHA DOKUMENTATE NE RREGULL
PARCELLA KA 1HA 05ARI 67M ME DIMENZJON 40M GJERSI NE RRUGEN KRYESORE DHE 260M GJATSI .
PARCELA KA MUNDSI NDARJE NE DY PJES 50ARI
QMIMI 11MI EURO ARI I DISKUTUSHEM...
TEL:044889854/049889854
VIBER+37744889854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim