SHITET TRUALL ne Lagjen e SPITALIT-Prishtine,SIP..

Shitet nga: BUJAR 18 Maj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Trualli gjendet ne rrugen "Muharrem Fejza" 100 metra nga rruga "B". Lokacionin me te sakt mund ta shiheni ne baz te fotografis ku parcela eshte e shenjuar me ngjyr te kuqe dhe me shigjet po ashtu e ka afer "Viva fresh Store". Trualli eshte i pershtateshem per ndertim te banesave kolektive (ipet edhe per ndertim)..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim