SHITET TRUALLI 310m2 ne prishtine

Shitet nga: avdyl 09 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lagja qendresa prishtine
Sipërfaqe: 310 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
trualli ka infrastruktur komplete, rruge te asfaltuar rrjetin e rrymes kanalizimit eshte i pershtatshem per ndertimi te menjehershem me dokumentacion te kompletuar dhe i vertetuar ne kadastrale . numri per kontakt 044578005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim